Kill-ZonE RPG 83.103.200.107:7777
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Kill-ZonE RPG 83.103.200.107:7777


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Floodurile

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
dodo

dodo


masculin
Numarul mesajelor : 2
Joburi/Distractii : samp
Data de inscriere : 20/09/2008

Floodurile Empty
MesajSubiect: Floodurile   Floodurile Icon_minitimeSam Sept 20, 2008 10:49 pm

In timp ce dadeam click pe servere sa vad care cu cati jucatori e, am vazut la voi pe server pe unu AmarGeneralu.
As vrea sa discut cu ownerul serverului despre asta.Am nevoie de ipurile de pe care s-a logat la voie pe server.Si la mine pe server a intrat azi si m-a amenintat in continuu ca daca nu ii dau admin 1337 imi va flooda.Foloseste programul oopscrasher.As vrea sa vorbesc cu ownerul despre cum sa rezolvam toate astea ce le face el.
Ca sa nu ziceti ca vrajesc, verificati logul si vedeti ca s-a inregistrat cu ip de gen 86.122.xxx.xxx
La mine a intrat de nenumarate ori cu nume de le LM, sau altele.Rog pe cel care se ocupa cu scriptatul sau cu anti floodurile si anti-bot sa ma contacteze pe
samp_dodo
Chiar daca suntem rivali la servere, parerea mea e ca cel mai bine rezolvam problema impreuna
Astept.
Sus In jos
Vyorel

Vyorel


masculin
Numarul mesajelor : 4
Joburi/Distractii : San Andreas
Data de inscriere : 12/10/2008

Floodurile Empty
MesajSubiect: Re: Floodurile   Floodurile Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 6:59 pm

Stai linistit ca prog ala oopscrasher nu iti floodeaza sv pt totdeauna.iti face pingu din ce in ce mai mare la sv si dupaia ti se inchide vreo cateva min...apoi iti revine sv la loc
Sus In jos
 
Floodurile
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kill-ZonE RPG 83.103.200.107:7777 :: Timp Liber :: Discuti libere-
Mergi direct la: